BONFIX Alu-pex press multilayer knelset verloop 16mm x 2mm naar 15mm knelfitting
Bekijk alles uit de categorie Messing knelfittingen
- Gratis verzending vanaf €100,-Niet van toepassing op palletzendingenRuime voorraadMeeste producten direct leverbaarSnelle verzendingVoor 15:00 besteld, meestal dezelfde dag verstuurd14 dagen bedenktijdEenvoudig retourneren zonder gedoeVeilig betaleniDEAL, Wero, achteraf of bankoverschrijving⭐ Klantbeoordeling★★★★☆KB20-03-2026Voldoet aan de verwachting.★★★★★Bartosz17-03-2026Alles was goed. Snelle levering en goede prijzen.★★★★☆Franc08-02-2026Prima★★★★★Kees10-01-2026Snelle levering ondanks bar winterweer★★★★★Don25-12-2025Duidelijke website. Scherpe prijzen. Vandaag besteld, volgende werkdag in huis.★★★★★gerrit15-12-2025Service verzenden is snel. En keurig verpakt.★★★★★Michel-Louis04-12-2025Prima. Fijn dat deze firma ook kleinere aantallen van grote Tellerkopschroeven levert.★★★★★Arnout27-11-2025Goede service snelle levering★★★★★michel23-11-2025Geweldige service.★★★★★Patrick20-11-2025Fast service★★★★★Niek01-11-2025Snel geleverd★★★★☆Ton19-10-2025Mooie prijzen vlotte levering.★★★★★Theo05-10-2025Snelle levering★★★★★fred07-09-2025Levering was OK, schroeven zien er netjes uit en werken goed.★★★★★Mike11-08-2025Goede prijs kwaliteit verhouding.★★★★★Geert03-08-2025Alles was ok, enkel de verzending kon iets sneller.★★★★★Huig13-07-2025Snelle service.
Omschrijving
Deze persfitting is geschikt voor meerdere toepassingen zoals verwarmingsinstallaties, drinkwaterleidingen, (droge) perslucht en koelwater.
- Aansluiting: knelfitting verloop F (vrouw)
- Diameter: 15mm knel naar 16mm x 2.0 meerlagenbuis
- Max. werkdruk water: 10bar
Specificaties
| Artikelnummer | 23910 |
| EAN nummer | 8717845239107 |
| Merk | Bonfix |
| Model | Knelset |
| Aansluitingen | Knel |
| Buismaat | 16x2.0 mm |
| Materiaal fitting | Messing |
| Materiaal pershuls | RVS |
| Materiaal afdichting | EPDM O-ring |
| Max. werkdruk | 10 bar |
| Max werktemperatuur | -20°C tot +90°C |
| Piektemperatuur | 120 °C |
| Persprofiel | TH H U B F CH |
| Toepassing | Drinkwater Verwarming |
| Geschikt voor | Drinkwater Perslucht Verwarmingswater Koelwater |
| Keurmerk | Geen |
| Collecties 2 | Knelfittingen Alu-pers persfittingen |
| Materiaal | Messing |
| Diameter | 15mm 16mm |
| Maat | 16 mm |

