BONFIX Alu-pers messing insteekverloopkoppeling 32 x 28 mm
Bekijk alles uit de categorie Alu-pers fittingen
Klantenbeoordeling
Gebaseerd op echte klantenreviews
Gratis verzending vanaf €100,-
Niet van toepassing op palletzendingen
Ruime voorraad
Meeste producten direct leverbaar
Snelle verzending
Voor 15:00 besteld, meestal dezelfde dag verstuurd
14 dagen bedenktijd
Eenvoudig retourneren zonder gedoe
Veilig betalen
iDEAL, Wero, achteraf of bankoverschrijving
Omschrijving
Geschikt voor verwarmingsinstallaties, drinkwaterleidingen, (droge) perslucht en koelwater.
Eigenschappen:
- Aansluiting: insteekkoppeling verloop MF (man x vrouw)
- Diameter: 32mm x 28mm
- Voorzien van KIWA-keur
Deze persfitting is geschikt voor meerdere toepassingen met een werkdruk tot 10bar en een maximale temperatuur op de fitting van 0℃ tot +90℃. De BONFIX perskoppeling is geschikt voor gebruik bij meerlagenbuis. De perskoppeling kan geperst worden met persbek met TH - H - U - B - F en CH profiel.
Technische specificaties
| Artikelnummer | 2004325 |
| EAN nummer | 8717845204327 |
| Merk | Bonfix |
| Model | Insteekkoppeling |
| Aansluiting | Pers x spie |
| Buismaat | 32x3.0 mm |
| Materiaal fitting | Messing |
| Materiaal pershuls | RVS |
| Materiaal afdichting | EPDM O-ring |
| Max werkdruk | 10 bar |
| Max werktemperatuur | -20°C tot +90°C |
| Piektemperatuur | 120 °C |
| Persprofiel | TH H U B F CH |
| Toepassing | Drinkwater Verwarming Koeling Olievrije perslucht |
| Geschikt voor | Drinkwater Perslucht Verwarmingswater Koelwater |
| Keurmerk | KIWA DVGW |
| Collecties 2 | Alu-pers persfittingen |
| Materiaal | Messing |
| Nominale diameter | 32 mm 28 mm |
| Diameter | 28mm 32mm |
| Maat | 28x32 mm |
| Geschikt voor buis | 28 mm |
Documenten en/of handleidingen
Download hieronder de informatie en/of handleidingen van dit product.

