BONFIX Alu-pers messing kniekoppeling buitendraad 26 x 1 inch
Bekijk alles uit de categorie Alu-pers fittingen
Klantenbeoordeling
Gebaseerd op echte klantenreviews
Gratis verzending vanaf €100,-
Niet van toepassing op palletzendingen
Ruime voorraad
Meeste producten direct leverbaar
Snelle verzending
Voor 15:00 besteld, meestal dezelfde dag verstuurd
14 dagen bedenktijd
Eenvoudig retourneren zonder gedoe
Veilig betalen
iDEAL, Wero, achteraf of bankoverschrijving
Omschrijving
Geschikt voor verwarmingsinstallaties, drinkwaterleidingen, (droge) perslucht en koelwater.
Eigenschappen:
- Aansluiting: bocht 90 graden met buitendraad FR (vrouw x buitendraad)
- Diameter: 26mm x 3.0mm / 26mm x 1inch
- Voorzien van KIWA-keur
Deze persfitting is geschikt voor meerdere toepassingen met een werkdruk tot 10bar en een maximale temperatuur op de fitting van 0°C tot +90°C. De BONFIX perskoppeling is geschikt voor gebruik bij meerlagenbuis. De perskoppeling kan geperst worden met persbek met TH – H – U – B – F en CH profiel.
Technische specificaties
| Artikelnummer | 2001038 |
| EAN nummer | 8717845658748 |
| Merk | Bonfix |
| Model | Bocht naar buitendraad |
| Aansluiting | Pers x buitendraad |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buismaat | 26x3.0 mm |
| Materiaal fitting | Messing |
| Materiaal pershuls | RVS |
| Materiaal afdichting | EPDM O-ring |
| Max werkdruk | 10 bar |
| Max werktemperatuur | -20°C tot +90°C |
| Piektemperatuur | 120 °C |
| Persprofiel | TH H U B F CH |
| Toepassing | Drinkwater Verwarming Koeling Olievrije perslucht |
| Geschikt voor | Drinkwater Perslucht Verwarmingswater Koelwater |
| Keurmerk | KIWA DVGW |
| Collecties 2 | Alu-pers persfittingen |
| Materiaal | Messing |
| Draadmaat | 1" |
| Draadtype | BSP (G-draad) |
| Diameter | 26mm 1inch |
| Maat | 26x1" |
Documenten en/of handleidingen
Download hieronder de informatie en/of handleidingen van dit product.

