BONFIX Alu-pex press multilayer knelset verloopkoppeling 16 x 2 mm naar 15 knelfitting
Bekijk alles uit de categorie Messing knelfittingen
Klantenbeoordeling
Gebaseerd op echte klantenreviews
Gratis verzending vanaf €100,-
Niet van toepassing op palletzendingen
Ruime voorraad
Meeste producten direct leverbaar
Snelle verzending
Voor 15:00 besteld, meestal dezelfde dag verstuurd
14 dagen bedenktijd
Eenvoudig retourneren zonder gedoe
Veilig betalen
iDEAL, Wero, achteraf of bankoverschrijving
Omschrijving
Deze persfitting is geschikt voor meerdere toepassingen zoals verwarmingsinstallaties, drinkwaterleidingen, (droge) perslucht en koelwater.
- Aansluiting: knelfitting verloop F (vrouw)
- Diameter: 15mm knel naar 16mm x 2.0 meerlagenbuis
- Max. werkdruk water: 10bar
Technische specificaties
| Artikelnummer | 23910 |
| EAN nummer | 8717845239107 |
| Merk | Bonfix |
| Model | Knelset |
| Aansluiting | Knel |
| Buismaat | 16x2.0 mm |
| Materiaal fitting | Messing |
| Materiaal pershuls | RVS |
| Materiaal afdichting | EPDM O-ring |
| Max werkdruk | 10 bar |
| Max werktemperatuur | -20°C tot +90°C |
| Piektemperatuur | 120 °C |
| Persprofiel | TH H U B F CH |
| Toepassing | Drinkwater Verwarming |
| Geschikt voor | Drinkwater Perslucht Verwarmingswater Koelwater |
| Keurmerk | Geen |
| Collecties 2 | Knelfittingen Alu-pers persfittingen |
| Materiaal | Messing |
| Diameter | 15mm 16mm |
| Maat | 16 mm |
Documenten en/of handleidingen
Download hieronder de informatie en/of handleidingen van dit product.

